Cienie do powiek w intensywnych kolorach

klocki LEGO

Może się okazać, że na co dzień wybieramy stonowane kolory cieni do powiek, bo tego wymaga od nas nasze stanowisko pracy. Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby w wolne dni trochę poeksperymentować i wybierać cienie do powiek w bardziej intensywnych barwach. Może się wówczas okazać, że odkryjemy połączenia kolorystyczne, o których nigdy byśmy nie pomyślały, że będą do nas pasowały.

Cała paleta cieni

Warto wybrać się do sklepu i kupić całą paletę cieni do powiek w intensywnych kolorach. Będą one występowały w różnorodnych barwach, a to sprawi, że naprawdę będziemy mogły zaszaleć z naszym makijażem. Co więcej, trzeba tutaj powiedzieć, że podczas malowania oka, możemy się zdecydować na jeden kolor, ale możemy połączyć ze sobą kilka barw, tworząc na oku swoistą tęczę.

Dodatkowo nie musimy się ograniczać tylko do powieki, możemy danym kolorem zaznaczyć całe oko, jednak trzeba tutaj pamiętać, aby nie popaść w przesadę, bo wówczas możemy zniszczyć nawet najfajniejszy makijaż.

Zielenie, błękity czy pomarańcze?

Im większą paletkę cieni kupimy, tym większe możliwości będziemy miały podczas nakładania makijażu. Dlatego też warto wybierać takie propozycje, gdzie poza zieleniami i fioletami, będziemy miały różne odcienie pomarańczowego, bo może się okazać, że za jego pomocą, będziemy w stanie przygotować niesamowity makijaż. Dodatkowo wybierając takie cienie o intensywnych kolorach, możemy zapomnieć o tradycyjnym doborze pomadki, tutaj także nic się nie stanie, jeśli trochę zaszalejemy. Korzystając z takich intensywnych kolorów, jakie proponowane są nam przy cieniach do powiek, powinnyśmy pamiętać, że muszą być one naprawdę dobrze widoczne. Dlatego też, warto na początek poćwiczyć trochę przed lustrem, tak aby zobaczyć, co możemy tutaj wybrać i jakie połączenia kolorów najbardziej nam odpowiadają.

Jeśli znajdziemy coś dla siebie, to może się okazać, że świetnie się czujemy w takich intensywnych kolorach, chociaż do tej pory gustowałyśmy raczej w delikatniejszych barwach.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.