Cienie do powiek w kolorach ziemi

Wystarczy wejść do pierwszej lepszej drogerii, aby przekonać się, w jak różnorodnych kolorach proponowane są nam cienie do powiek. To oznacza, że każda kobieta znajdzie coś idealnego dla siebie, co będzie współgrało z jej urodą, ale także pasowało do jej samopoczucia.

Nie mniej, warto zobaczyć, jak prezentują się cienie w kolorach ziemi, tak aby móc określić, czy dobrze czułybyśmy się w makijażu, z wykorzystaniem właśnie takich kolorów.

Ciemne zielenie i brązy

Jeżeli chcemy połączyć się z naturą i z tym co ona daje, jednocześnie chcąc to zaznaczyć za pomocą odpowiednio wykonanego makijażu, to z pewnością powinniśmy popatrzeć na cienie do powiek w kolorach ziemi.

Przede wszystkim będą to odcienie głębokiej zieleni, a także wszelkiego rodzaju brązu. Możemy te dwa kolory połączyć ze sobą, wykonując za ich pomocą klasyczny smoky eye, ale możemy też skupić się tylko na jednym z tych kolorów.

Dla kogo taka propozycja?

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, dla kogo przede wszystkim jest takie połączenie kolorystyczne, to możemy być pewne, że idealnie będzie pasowało do pań, które mają piwne oczy. Dzięki takim cieniom w kolorze ziemi ich oko zostanie odpowiednio podkreślone, a to spowoduje, że będziemy przyciągało spojrzenia innych.

Co więcej, odpowiednio dobrane cienie w kolorze ziemi, będą się świetnie sprawdzały nie tylko na co dzień, przy delikatnym makijażu, ale także na wielkie wyjścia, które będą miały miejsce wieczorem. Wszystko będzie zależało od połączenia kolorów i od tego, jak intensywnie będą nałożone na nasze oko.

Koniecznie trzeba się przyjrzeć palecie barw, jakie są nam tutaj proponowane, bo może się okazać, że będziemy nimi zaskoczone. Można przecież ze sobą łączyć różne odcienie, a to sprawi, że za każdym razem nasze oko może być podkreślone w inny sposób.

Najważniejsze jest przecież to, aby dobrze się bawić podczas nakładania takiego makijażu i nikt nam przecież nie zabroni tutaj eksperymentowania z różnymi kolorami. A możliwości będziemy tutaj miały naprawdę sporo.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.