Czym różni się tusz pogrubiający a wydłużający

Każda z kobiet ma inne oczekiwania wobec swoich rzęs. Jedne chciałyby, aby ich rzęsy były dłuższe, inne znowu marzą o tym, aby były one grubsze, a jeszcze inne chcą, żeby ich rzęsy zalotnie unosiły się do góry. To też sprawia, że każda z tych kobiet będzie czegoś innego oczekiwała od swojej maskary, mając nadzieję, że spełni ona ich oczekiwania. Dlatego też warto wiedzieć, jakie maskary mamy do wyboru, tak aby w ogóle mieć szansę na znalezienie takiej, która spełni te wszystkie oczekiwania.

Tusz pogrubiający?

Jeżeli chcemy, aby nasze rzęsy wydawały się grubsze, aby sprawiały wrażenie, że jest ich więcej, a nawet żeby oferowały nam efekt sztucznych rzęs, to z pewnością powinnyśmy się decydować na tusze pogrubiające. Przede wszystkim będą nam one oferowały specjalny rodzaj szczoteczki, która będzie pomagała w aplikacji takiego tuszu. Będzie ona gruba, a dodatkowo posiadała gęste włosie, to właśnie sprawi, że nasze rzęsy też będą się wydawały grubsze, bo dokładnie będą wypełnione wszystkie przestrzenie między nimi.

Dłuższe rzęsy?

Jeśli marzymy o tym, aby nasze rzęsy były dłuższe i przyciągały spojrzenia poprzez odpowiednie podkreślenie oka, to warto się zdecydować na tusz wydłużający rzęsy.

Wówczas znajdziemy w nim wąską szczoteczkę, która będzie rozczesywała nasze rzęsy podczas nakładania tuszu, a dodatkowo będzie je wyciągała do góry, przez co będą się wydawały znacznie dłuższe. Co ważne, to warto tutaj pamiętać o długich pociągnięciach podczas nakładania takiego tuszu, tak aby wyciągać rzęsy jak najbardziej w górę. Czasami jest tak, że jednocześnie chciałybyśmy uzyskać obydwa te efekty. Takie tusze też są nam proponowane i wówczas ich szczoteczki są odpowiednio przystosowane do wypełniania tych zadań.

To oznacza, że nie będziemy miały problemów z uzyskaniem gęstych i jednocześnie długich rzęs. Warto też zaznaczyć, że proponowane są nam również szczoteczki wygięte w łuk, które będą miały za zadanie podkręcać nasze rzęsy, dzięki czemu będą się one prezentowały tak, jakbyśmy użyły zalotki.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.